slimáci,mšice a ostatní potvory

agrohomeopatika  proti škůdcům

Skvělá zpráva pro všechny, kdo nechtějí do své zahrady jedy.

 

 

 

 

Máte plné zuby slimáků, mšic, mravenců a dalších škůdců ve Vaší zahradě a přesto si tam nechcete pouštět chemické jedy? Agrohomeopatické léky se aplikují snadno,  neškodí lidem ani živým tvorům žijícím ve volné přírodě. Pokud si jej vylijete na kůži, nezpůsobí žádné ošklivé popáleniny a spolkne-li je vaše dítě, nemusíte hned spěchat do nemocnice.

Energetické působení léků brzy po použití mizí a zůstane vám po něm jen zdravější a odolnější rostlina, kterou můžete zcela bezpečně sníst.Ovoce ani zelenina nepotřebují žádnou ochrannou dobu.

 Užívá se rozpuštěný ve vodě, která se přidá do zálivky. Vypozorovali jsme nejlepší účinnost pokud se zalévá ráno.

 Je vyzkoušené, že již po první zálivce či postřiku se znatelně sníží počty škůdců.

Pokyny k použití : přidejte jednu pilulku na každý 200 ml vody, důkladně se protřepejte a pak postříkejte nebo zalijte nejen kolem rostliny,ale i na listy. Zálivku opakujeme po 7 dnech.

Pilulky a všechny zbývající tekutiny ukládáme mimo světlo.V nádobě,postřikovači by neměla být před použitím žádná chemie - účinek léku se může zrušit.

 Účinek je okamžitý a trvá cca 4 týdny, i pokud prší. Po čtyřech týdnech doporučuji po deštích aplikovat znovu.Takto ošetřené rostliny je možné rovnou konzumovat, není zde ochranná lhůta.

K dispozici mám Helix tosta na slimáky, Coccinela na mšice a červce, Allium cepa na mšice,pochmurnatku mrkvovou,puklicovité, odhání krysy, králíky,myši.

Jedna dávka postačí na 180 litrů zálivky.

Agrohomeopatické přípravky Vám můžu přijet naaplikovat na Vaší zahradě,nebo si jej můžete objednat na mých stránkách.

Helix tosta , můžete objednat zde.

Všechny agrohomeopatika můžete objednat zde.

 

Kontakt

služby pro zahradu a domácnost Záluží u Cerhovic
okres Beroun
Helena Stará
774 404211
nejsem plátce DPH
ičo 71015736