Vaše otázky

JAK DLOUHO TRVÁ ÚKLID BYTU 3+1 ?

První úklid je většinou nejdelší,vše se precizně uklidí a vysmýčí,a potom se již jen udržuje čistota.První úklid trvá ve 3+1+koupelna+vc 6-8 hodin,další návštěvy se zkracují individuálně na 4-6 hodin.Pokud se jedná o generální úklid,trvá dle znečištění cca 10-20 hodin,které se rozdělí do dvou dnů.

kde najdu ceník Vašich služeb ?

ceník našich služeb - Péče o domov - najdete v sekci Služby - ceník našich služeb,kliknutím na název Ceník našich služeb,nebo v každé sekci kliknutím na zeleně zbarvené slovo ceník.Kliknutím na zeleně zbarvená slova se otevře podstránka s dalšími informacemi. Ceník postupně vypisuji u všech nabízených služeb. Kliknutím na Vámi zvolený název služby se s nabídkou zobrazí i ceník této služby.

Jak počítáte sekání trávy ?

Sekání trávy se počítá za m2,dle Vašeho výběru buď e sběrem nebo bez sběru..Například chcete posekat zahradu o rozloze 20 krát 30 metrů,což je 600m2. Při počítání na m2 činí cena sekání trávy

do 10cm - 600 kč (600m2)

10-15cm - 900 kč

15-20cm - 1200 kč

 

stařina - 2700kč

sečení do svahu - příplatek 2 -5kč/m2 dle svažitosti terénu

pokud máte na pozemku záhony,odečítají se.

 

Ceny naleznete zde.

Jsou Vaše ceny konečné ?

Ano.Nejsem plátce DPH,takže k mým cenám již nic nepřipočítáváme, kromě ceny za dopravu. Ceny v ceníku jsou konečné.:-)

Kolik stojí úklid v domácnosti ?

Pravidelný úklid trvá dle velikosti a nepořádku 3 -6 hodin a dělají se dle přání zákazníka 1-4 krát za měsíc.

Se slevou pro stálého zákazníka činí cena od 160 kč za hodinu. Pokud k tomu budete chtít službu navíc,např.žehlení prádla,částka za žehlení se připočte k částce za úklid.

Minimální cena za úklid je cena za tři hodiny nebo 500kč + doprava.

Mám jeden malý hrob, jehož vyčištění trvá maximálně 1,5 hodiny. I tak zaplatím min.500kč?

Ano. V případě pravidelné služby záleží na dohodě.

Tip - domluvte se se sousedem nebo známým, který má hrob na stejném hřbitově. Pokud bude údržba probíhat v jeden den a čas, doba údržby se rozdělí podle stráveného času. A ušetříte i na dopravě,která se rozdělí napůl.

Příklad - 1hrob - min.500kč + doprava (např. 5km=5km tam i zpět = 10km . 7kč = 70kč)

               Celkem - 570kč

2 zákazníci

- 2 menší hroby - údržba celkem 3 hod.(každý 1,5h) = 720kč + doprava (např.5km) =720kč + 70kč = 790kč.

1hrob - 1,5h = 360kč + 1/2dopravy 35kč = 395kč

Celkem každý zaplatí 395kč

Ušetřeno 175kč

 

 

Jak dlouho dopředu je potřeba se objednat?

Minimálně 14dní, na jaře a na podzim, kdy je nejvíc práce na zahradách doporučuji 3 týdny. V tomto předstihu si můžete lépe vybrat pro Vás nejlvíce vyhovující datum.

Pokud mi budete dělat úpravy na zahradě průběžně během roku, musím být pokaždé doma?

Nemusíte. Stačí mi umožnit přístup na zahradu, abych mohla pracovat. U dlouhodobých a pravidelných prací se pouze domluvíme na datumu a hodině, a platbu lze vyřešit on-line.

Potřebuji teď v červenci založit nový trávník. Píšete,že to děláte jen na jaře a na podzim. Nechci čekat tak dlouho. Můžete mi to udělat hned?

Ideální doba na založení trávníku je jaro a podzim z důvodu vysoké zemní vláhy. V létě,pokud není zrovna deštivý rok, je vysoká pravděpodobnost,že Vám založený trávník uschne pokud jej nebudete zalévat alespoň 2krát denně, ráno a večer. Pro Vás jsou to potom zbytečně vyhozené peníze.

Potřebuji vykopat starý sad. Nenašel jsem nikde ceník na tyto práce.

Starý sad Vám pokácíme, za ceny dle dohody podle velikosti stromů. Kořeny Vám vykopeme max.do 20cm průměru kmene, viz péče o zahradu. Na větší kořeny bohužel nemáme techniku, proto tuto práci neděláme a nemáme ani ceník.

Potřebuji prořezat ovocné stromy, kolik mi to bude stát?

Stromy které je potřeba prořezat, musím vidět abych mohla určit přibližnou dobu práce. Cenu Vám vypočítám při nezávazné konzultaci na místě. Tyto konzultace jsou zdarma, počítám pouze cenu za dopravu,

Záznamy: 1 - 11 ze 11

otázka

Kontakt

služby pro zahradu a domácnost Záluží u Cerhovic
okres Beroun
Helena Stará
774 404211
nejsem plátce DPH
ičo 71015736